חיפוש
  • Saar Buhbot

מהחורשה אל האמבטיה

עודכן ב: אוק 10

בחירת פריטי ריהוט אף פעם לא הייתה קלה, ישנו צורך להתחשב באיכות, בחומר הייצור ובעיצוב כך שלמצוא את הפריט המושלם הופך למשימה לא פשוטה בכלל.

ושמדובר בארונות אמבטיה? תנאיי האקלים בחדר האמבטיה הם מורכבים ביותר. בגלל ספיגת הלחות ושינויי הטמפרטורה הקיצוניים חשוב שנבחר בארונות אשר יחזיקו מעמד לאורך זמן מסוג העץ המתאים.


סוגי עצים המשמשים לייצור

עץ סנדוויץ' – ממה הוא עשוי? עץ זה עשוי מדיקטים המודבקים אחד על גבי השני במבנה שתי וערב. למה הוא מומלץ? בעיקר בשל עמידותו בתנאי לחות ורטיבות. המחיר? זול ומתאים לכל כיס. למה לשים לב? שימוש בעץ זה שם אותו בפרונט של יצור ארונות האמבטיה, במיוחד כאשר הוא מצופה בפורמייקה אז, אורך חייו ארוך יותר. בבחירת ארון אמבטיה מסוג זה חשוב לשים לב להדבקת הציפוי, שתהיה באיכות גבוהה. עץ מלא תלת שכבתי - ממה הוא עשוי? עץ זה עשוי משלוש פלטות עץ המודבקות אחת על גבי השנייה. למה הוא מומלץ? מדובר בעץ איכותי ויקר מאוד אשר עשוי להחזיק מעמד שנים רבות. המחיר? יקר בגלל סוג החומר. למה לשים לב? השימוש בחומר זה לא נפוץ בעיקר בשל מחירו אך לא רק, בעצים טבעיים קשה מאוד להגיע לרמת גימור איכותית וחלקה בשל התווים הטבעיים של העץ. עץ מלא (שכבה אחת) - ממה הוא עשוי? עץ זה נחשב לגרסה הטבעית ביותר של העץ. למה הוא מומלץ? הוא נותן מראה חומר יוקרתי, אך לא מומלץ בכלל בארונות אמבטיה. מחיר? נע בין הנוח לכל כיס ועד ליקר. למה לשים לב? עץ בצורתו הטבעית עלול להתעוות ולהתפורר במגע עם לחות ורטיבות. סיבית - ממה הוא עשוי? עשוי מנסורת עץ המעורבבת בדבק. למה הוא מומלץ? לא מומלץ כלל לשימוש בייצור ארונות אמבטיה. מחיר? ממוצע. למה לשים לב? לסוג זה אין כלל תכונות עמידות בפני לחות.

MDF - ממה הוא עשוי? עץ תעשייתי אשר מיוצר משאריות עץ המודבקות ונלחצות בחום ולחץ גבוה. למה הוא מומלץ? הוא מצטיין בשטח פנים חלק במיוחד אשר משמש כבסיס טוב להדבקה של ציפוי או צביעה בתנור. הרבה מיצרני ארונות האמבטיה משתמשים בסוג עץ זה לדלתות החזית בשל הגימור היפה שאפשר להגיע. מחיר? מעל הממוצע ועד ליקר. למה לשים לב? סוג עץ זה שומר על צורתו לאורך זמן, בשל היותו חומר מהונדס שהתפתח עם השנים והותאם ספציפי לחדרי אמבטיה, כאשר הוכנסו לו תכונות דוחות רטיבות ולחות ועם ציפוי איכותי.

ארונות אמבטיה מיוצרים משלל סוגי העצים ולכן, לפני שנבחר את הצבע והצורה כדי שנבין את סוגי החומרים הקיימים. לרוב שנבחר ארון, בין אם מחנות או מנגר פרטי יש לשאול את השאלות המתאימות שיעזרו לכם לבחור, בדרך כלל מידע על הפריט הכולל ממה הוא עשוי יהיה רשום בתיאור הפריט. בעזרת מידע זה, תוכלו לבחור את החומר הרצוי לכם בהתאם לתקציב ולמטרה שלשמה נועד הפריט.

פלא:  0543099517

מייל: support@bathstar.co.il

שעות פעילות:

א'-ה' 08:00-21:00

ו' - 08:00-15:00

מיקום מחסן:
מגדל העמק, צפון

ניווט באתר

שירות לקוחות

יבואנית מוצרי אמבט איכותיים

אנחנו מייצרים ארונות אמבט ברוח העיצוב האירופאי ומשווקים אותה בישראל מהיבואן לצרכן.

איכות החומרים, טיב ההרכבה ואיכות

הצבע הם בסטנדרט הגובה ביותר

אנחנו דוגלים במוצר איכותי למול מחיר תחרותי, מאמינים שכל אחד יכול להנות מעיצוב חדר אמבט יוקרתי ומפנק.

  • Facebook
  • Instagram

© 2020 - BathStar

מגדל העמק, צפון, ישראל

רכישה מאובטחת באשראי