חיפוש
  • Saar Buhbot

חדר אמבטיה לילדים

עודכן ב: אוק 8

שלושת העקרונות לעיצוב חדר אמבטיה לילדים:

בטיחותי, צבעוני, ומזמין.

מכירים את הרגע הזה שהילד\ה חוזרים מהגן ודי מאמי, חייב מקלחת. לפעמים נדמה שיש אגודה סודית של ילדים שנקראת "מתנגדי המקלחות" ושם הם דנים בנושאים כמו "איך לאמלל את אמא ואבא", "איך להתחמק ממקלחת" ואם כבר הם נכנסו למקלחת אז "איך לא לצאת לעולם מהמקלחת".

אם אתם מתחברים לסוג הזה של הילדים, המאמר הבא הוא ב ד י ו ק בשבילכם. אם יש לכם ילדים מהסוג השני, אלו שלא עושים בעיות, תבורכו וגלו לנו בבקשה את הסוד.

חדר האמבטיה צריך להיות מותאם לפי מספר חדרי האמבטיה הקיימים בבית. חדר אמבטיה אחד המשותף לכל דיירי הבית או חדר אמבטיה נפרד להורים ונפרד לילדים. בין אם מדובר בחדר אמבטיה משותף או חדר אמבטיה נפרד, נתחשב בכמה דברים החייבים לכלול בשני סוגי חדרי האמבטיה.

עיצוב קליל, שמח ומזמין: על מנת להפוך את חווית המקלחת לפשוטה ומהנה יותר נעצב את חדר האמבטיה בעיצוב קליל (שאפשר לשנות בעת הצורך) ולא עמוס. נשלב פריטי עיצוב משלמים המותאמים לילדים כמו: צעצועים נדבקים לקרמיקה, משחקי אמבטיה למים, כיסא ילדים המתחבר לאסלה ושרפרף להורים כדי למנוע כאבי גב 😉 בחירת העיצוב הנכון עם הפריטים המשלימים המותאמים לילדים יעניקו לחדר האמבטיה מראה מזמין.

משטחים מונעים החלקה: בגדר חובה לשים בכל חדר אמבטיה שטיחון המונע החלקה בתוך האמבטיה או המקלחת וכן מחוצה לה. או לחילופין, קרמיקות מיוחדות מונעי החלקה.

אמצעי בטיחות: סגירה מיוחדת לארונות אשר תמנע גישת ילדים למוצרים לא הכרחיים להם, חוסמי שקעים על מנת למנוע חס וחלילה התחשמלות ובחירת ארונות אמבטיה וכיור בעלי פינות עגולות.

אחסון: בחירת ארונות אמבטיה בעלי שטח אחסון גדול אשר יכילו בתוכם את כל מוצרי הרחצה של הילדים ושל ההורים ימנעו בלגן. ישנם ארונות אמבטיה המותאמים במיוחד לילדים בגובה. ישנם קופסאות מיוחדות לאמבטיה נגד רטיבות שבהם אפשר לאחסן את הצעצועים של הילד לאחר השימוש וכך האמבטיה תישאר מסודרת.

בבתים אשר ישנם חדרי אמבטיה נפרדים לילדים ולהורים, נשאיר את חדר האמבטיה של הילדים לשימוש פשוט במיוחד הכולל ארון אמבטיה קטן או קופסה עמידה למים לצעצועים, שטיחון נגד החלקה וגובה הברז יהיה נמוך יותר. יש להימנע מארונות אמבטיה מרובים בחדר האמבטיה של הילדים שכן לרוב לילדים יהיו מוצרים בסיסיים שלא כמו ההורים, וכך בעצם נמנע גישה למוצרים שאינם מתאימים לילדים וחדר האמבטיה יהיה מסודר יותר.

עיצוב חדר אמבטיה לילדים בצורה נכונה יקל על החיים של ההורים וייתן רגע נוסף של משחק לפני השינה לילדים, בלי בכי ובלי ריבים.

ותכלס, אין כמו להריח את הראש של הילד שלך אחרי שהשתמשת בסבון ושמפו לילדים בריח שפשוט מפזר אהבה.

פלא:  0543099517

מייל: support@bathstar.co.il

שעות פעילות:

א'-ה' 08:00-21:00

ו' - 08:00-15:00

מיקום מחסן:
מגדל העמק, צפון

ניווט באתר

שירות לקוחות

יבואנית מוצרי אמבט איכותיים

אנחנו מייצרים ארונות אמבט ברוח העיצוב האירופאי ומשווקים אותה בישראל מהיבואן לצרכן.

איכות החומרים, טיב ההרכבה ואיכות

הצבע הם בסטנדרט הגובה ביותר

אנחנו דוגלים במוצר איכותי למול מחיר תחרותי, מאמינים שכל אחד יכול להנות מעיצוב חדר אמבט יוקרתי ומפנק.

  • Facebook
  • Instagram

© 2020 - BathStar

מגדל העמק, צפון, ישראל

רכישה מאובטחת באשראי